Loading

Grafické práce

Jste start-up či prostě začínající firma nebo podnikatel a potřebujete vytvořit logo? Rádi Vám pomůžeme s celkovým vytvořením korporátní identity, návrhem grafiky pro Vaše letáky, brožury a jiné propagační materiály.

PLAKÁT

Asi není třeba představovat plakát a jeho účel. Ať již potřebujete plakát jako vizitku pro vaši akci, či jen jako ozdobu do vaší kanceláře, rádi vám ho vytvoříme.

LOGO

Dobré logo by mělo být jednoduché, dobře zapamatovatelné, nadčasové, univerzální a hlavně by mělo zachytiti vaši identitu.

BANNER

Banner je obdélníkovou nebo čtvercovou reklamou umístěnou na webové stránce, která obsahuje grafické obrázky a text s odkazem na web inzerenta nebo na jinou stránku na stejném webu. Soustředíme se převážně na bannery na sociální sítě, takže Facebook a Instagram.

INFOGRAFIKA

Infografika je grafické vizuální znázornění informací, dat nebo znalostí, které mají rychle a jasně prezentovat informace. Krásně se hodí na web, do článku či do jiného informačního kanálu.

BROŽURA

Brožura je informativní papírový dokument (často také používaný pro reklamu), který lze složit do šablony, brožury nebo letáku.

VIZITKA

Co se týká korporátní identity, tak není nad to mít vizitku vizuálně korespondující s ostatní grafickou stránkou.

Nezávazná poptávka

Leave this field blank

Kontakt

Instagram

Spojte se s námi

Shopping Basket