UGGO

UGGO
PLANT-BASED BURGER

S radostí vám představujeme náš PRVNÍ plant-based burger!

UGGO

Plant-based BURGER

V Uggo nabízíme širokou škálu pokrmů, včetně oblíbených hovězích burgerů. Nicméně, jako lídři na trhu rychlého občerstvení víme, že máme zvláštní odpovědnost nejen za ochranu našeho životního prostředí, ale také za sociální vnímání a podporu ochrany zvířecích práv. Toto komplexní povědomí je důležité pro naše podnikání, a proto chceme, aby naši zákazníci mohli vyzkoušet i cestu plant-based burgeru, který právě jako NOVINKU uvádíme mezi naší stálou nabídku.

Udržitelnost naší planety a sociální rovnováha závisí na čistých zemědělských praktikách, udržitelných postupech výroby a etickém zacházení se všemi živými bytostmi. Tyto hodnoty jsou důležité pro zážitek našich zákazníků, a naším posláním je se neustále zlepšovat a snižovat dopad naší společnosti na společnost i životní prostředí.

V posledních 20 letech jsme v Uggo dosáhli stabilního pokroku ve svém ekologickém a sociálním programu a počínaje rokem 2020 jsme se pustili do ambiciózního plánu k udržitelnému získávání a čerpání surovin. Zároveň k posílení svého závazku k podpoře ochrany zvířecích práv, právě v naší nabídce najdete plant-based burger, na kterém si můžete s rodinou či přáteli pochutnat a zmírnit dopad na planetu či své trávení.

Naším hlavní posláním je mimo nabízení hovězích burgerů, připravovat lahodné a udržitelné plant-based burgery, tak abyste u nás mohli všichni jíst to, co máte rádi.

Přijďte ochutnat!