Loading

Správa sociálních sítí

Follow Eleven na Instagramu. Jak využít Instagram v praxi a získat vlastní publikum lidí.

Aa

Copywriting

Jelikož využíváme instagram k šíření užitečných informací, motivace a citátů po celém světě, je důležité mít kvalitní texty ve světovém jazyce, tedy angličtině. Instagram tedy není zaměřen pouze na české publikum. Copywriting tak musí splňovat určité náležitosti, aby nebyl zaujatý a zůstal co nejvíce objektivní.

Barevné schéma a layout

Snažíme se šířit pozitivní myšlení, tudíž se nebojíme barev, které hojně používáme. Zvolili jsme metodu sloupců, kdy každý sloupec je zaměřen určitým směrem. Důležité jsou detaily. Sloupec „motivace“ je v barevném spektru, které při větším množství příspěvků tvoří duhu. Na druhou stranu sloupec „víte že“ má jednotný tmavý filtr.

Fotografie

Je důležité hledět na autorská práva. Nebo-li nepoužívat fotorgafie bez povolení autora. S tímto na vědomí využíváme pouze copyright free obrázky a fotografie od prověřených zdrojů. Fotografie musí být kvalitní, tedy v dobrém rozlišení, ale musí také korespondovat s našim barevným schématem.

Insta stories

Přidanou hodnotu našim fanouškům poskytujeme pomocí všech nástrojů, které Instagram nabízí. Tedy i pomocí Insta Stories, kde se snažíme být aktivní a udržovat kontakt s našim publikem. Nabízíme tedy zdarma vlastní originální motivující wallpapery (obrázky určené na plochu mobilu).

Nezávazná poptávka

Leave this field blank
+1500 followers
Page One Results
ROI
Leads
Chcete se o nás dozvědět více?

Provedeme vás procesem digitalizace vaší značky. Pomůžeme vám s tvorbou vaší vizuální identity, s návrhem a tvorbou webových stránek a jejich optimalizací pro vyhledávače, se správou sociálních sítí a s tvorbou kampaní na ně.

Shopping Basket