Feeling Good Restaurant

feeling good restaurant
PLANT-BASED BURGER

S radostí vám představujeme náš PRVNÍ plant-based burger!

feeling good restaurant

Plant-based BURGER

Ve Feeling Good Restaurant nabízíme širokou škálu pokrmů, včetně oblíbených hovězích burgerů. Nicméně, i jako začínající firma na trhu rychlého občerstvení víme, že máme zvláštní odpovědnost nejen za ochranu našeho životního prostředí, ale také za sociální vnímání a podporu ochrany zvířecích práv. Toto komplexní povědomí je důležité pro naše podnikání, a proto chceme, aby naši zákazníci mohli vyzkoušet i cestu plant-based burgeru, který právě jako NOVINKU uvádíme mezi naší stálou nabídku.

Udržitelnost naší planety a sociální rovnováha závisí na čistých zemědělských praktikách, udržitelných postupech výroby a etickém zacházení se všemi živými bytostmi. Tyto hodnoty jsou důležité pro zážitek našich zákazníků, a naším posláním je se neustále zlepšovat a snižovat dopad naší společnosti na společnost i životní prostředí.

V posledních 2 letech jsme ve Feeling Good Restaurant dosáhli stabilního pokroku ve svém ekologickém a sociálním programu a počínaje rokem 2021 jsme se pustili do ambiciózního plánu k udržitelnému získávání a čerpání surovin. Zároveň k posílení svého závazku k podpoře ochrany zvířecích práv, právě v naší nabídce najdete plant-based burger, na kterém si můžete s rodinou či přáteli pochutnat a zmírnit dopad na planetu či své trávení.

Naším hlavní posláním je mimo nabízení hovězích burgerů, připravovat lahodné a udržitelné plant-based burgery, tak abyste u nás mohli všichni jíst to, co máte rádi.

Přijďte ochutnat!